Naar de website van onze sponsor EuroJoe Naar de website van onze sponsor Happy Dog Topbanner van de V.V.D.H.
Onze vereniging |  Disciplines |  Duitse Herder |  Maandblad |  Contact & Diensten |  Evenementen |  Hond kopen? |  Webwinkel |  FAQ |  Links

Home Onze vereniging Nuttige adressen

Nuttige adressen

Het hoofdbestuur wordt bijgestaan door commissies om hun dagelijkse werking te vereenvoudigen. Deze commissies zijn dan ook niet zelden spreekbuis naar het hoofdbestuur toe. Iedere commissie is bereikbaar via de onderstaande gegevens:

Africhting Kynologie Aankeuringen Economaat
Inge Claes
Winkelom 79
2440 Geel
Gsm: 0496/99.26.90
africhting@vvdh.be
Van Oerle Marc
Grotstraat 80
2990 Wuustwezel
Gsm: 0477/51.71.29
kynologie@vvdh.be
Frank Verbeke
Lucasstraat 43
8840 Staden
Gsm: 0471/59.86.90
aankeuring@vvdh.be
Hilde Lamers
Goosweg 12
3950 Bocholt
Gsm: 0475/43.24.47
economaat@vvdh.be

Dekmeldingen Public Relations Redactie & Website Wandelingen
Hilde Melders
Veerlepad 48
2230 Herselt
Gsm: 0475/58.35.92
puppy@vvdh.be
Johan Van Looy
Zilverberklaan 9
2820 Rijmenam
Gsm: 0475/24.88.34
pr@vvdh.be
Peter Croughs
Maastrichtersteenweg 197
3700 Tongeren
Tel: 0475/61.48.42
redactie@vvdh.be
Frans Van Dingenen
Gerheze 12
2250 Olen
Gsm: 0479/64.61.59
wandeldagen@vvdh.be

B.O.P. Agility Stamboombijlagen Jeugd
Rudi Mostien
Vogelzang 80
2440 Geel
Gsm: 0486/16.65.07
com.bop@vvdh.be
Guy Vermeerbergen
Netelaan 4
2200 Herentals
Tel: 014/21.44.49
com.agility@vvdh.be
Luc Bellekens
Renderstraat 31
2260 Westerlo
Gsm: 0474/46.96.09
stamboombijlagen@vvdh.be
Wendy Peeters
Gulderij 7
1980 Zemst
Gsm.: 0475/55.52.97
jeugd@vvdh.be




 



©2009 - 2017 : Vereniging voor Duitse Herders