Naar de website van onze sponsor EuroJoe Naar de website van onze sponsor Happy Dog Topbanner van de V.V.D.H.
Onze vereniging |  Disciplines |  Duitse Herder |  Maandblad |  Contact & Diensten |  Evenementen |  Hond kopen? |  Webwinkel |  FAQ |  Links

Home Disciplines Africhting Spoorleggers

Wist je dat je voor de inrichting van een Schutzhundwedstrijd voor de sectie "A" enkel gebruik mag maken van sporen die gelegd worden door een wedstrijdgerechtigde spoorlegger (althans voor SchH-II & III). Hieronder kan je een gesorteerde lijst van wedstrijdgerechtigde spoorleggers vinden.

Naam Adres Postcode Gemeente
Appeltants Patrick Kapelstraat 40 3560 Lummen
Bastiaansen Marinus Dalenbergstraat 37 3583 Paal
Bauwens Erik Jan Gorislaan 19 3290 Diest
Boons Jozef Troonstraat 26 Bus 05 / 08 8400 Oostende
Budé Ernest J.P. Sint-Jansstraat 44 3511 Kuringen
Caems Danny De Hegge 23 2431 Veerle
Cannaerts Willy Rode Kruisstraat 7 2220 Heist-Op-De-Berg
Caymax Marc Tijmstraat 5 3670 Meeuwen-Gruitrode
Cleemput Rudolf Otto De Maeyerstraat 9 9255 Buggenhout
Coudron Gilbert Ijsbergstraat 122 3271 Scherpenheuvel
De Groodt Stevy Gentweg 75 9550 Steenhuize-Wijnhuizen
De Roeck Jan Lichtaartsebaan 9 2460 Kasterlee
De Schouwer Yvan Hoornstraat 1 9992 Middelburg
Degens Johnny Valkenlaan 48 3583 Paal
Druwé Luc Nieuwe Boekhoutestraat 21 9868 Bassevelde
Feys Luc Henri Blommelaan 19 8210 Loppem
Fransen Tristan Wildekastanjelaan 10 Bus 11 3600 Genk
Geerts Louis Lage Vennen 30 2235 Hulshout
Geukens Marcel Larenstraat 15 3560 Lummen
Ghysens Marc Stillebreek 16 9320 Erembodegem
Gilis Ria Katersberg 53 2440 Geel
Hamers Benny Mariahofstraat 1 3960 Bree
Heyvaert Michel Lepelstraat 12 1730 Asse
Hodselmans Wim Karl-Arnoldstrasse 208 52511 Geilenkirchen
Huysmans Willy Brand 20 2470 Retie
Jacob Lieve Den Brem 16 2610 Wilrijk
Janssens Jozef Engsberseweg 214 3980 Tessenderlo
Knockaert Jacques Grintweg 77 8400 Oostende
Leysen Jean Bist 17 2610 Wilrijk
Louwet Herman Steentweg 33 3520 Zonhoven
Mergaerts Roger Stijn Streuvelslaan 53 3128 Baal
Moonen Eddy Doornboomstraat 8 2300 Turnhout
Nuttin Guido Alsemstraat 18 3600 Genk
Nuyens Bart Steenweg Op Ravels 144 2360 Oud-Turnhout
Nys Ernest Gerard Walschaplaan 40 9120 Beveren-Waas
Onbelet Carl Waterbroekstraat 2 3980 Tessenderlo
Onbelet Tony Veldstraat 104 2430 Laakdal (Vorst)
Paelinck Desiré Verbrandendijk 34 2070 Zwijndrecht
Pelfrene Marc Gaversesteenweg 113 9800 Deinze
Pelfrene Peter Gaversesteenweg 113 9800 Deinze
Poelmans Paul Notenstraat 3 3560 Lummen
Roofthooft Michel Heibaan 208 2235 Hulshout
Scheelen Roger Boseind 127 3910 Neerpelt
Segers Diana Grovedreef 20 2970 Schilde
Seyen Jozef Broekstraat 17 2440 Geel
Sinnaeve Michel Delphin Depuydtstraat 9 8470 Gistel
Van Aerschot Kevin Pelgrimstraat 2 3271 Scherpenheuvel
Van Assche Pascal Halewijnstationstraat 56 9031 Drongen
Van Bavel Wim Kapelhof 10 2330 Merksplas
Van Der Linden Michelle Siberie 10 A 3920 Lommel
van Londersele William Windmolenstraat 114 9450 Haaltert
Van Looy Johan Zilverberklaan 9 2820 Rijmenam
Van Veldhoven Jean Katersberg 53 2440 Geel
Vandepoel Louis Ligusterlaan 5 8400 Oostende
Vangerven Johan Fonteinstraat 8 3950 Bocholt
Vanherck Ludo Tichelovenstraat 88 3990 Peer
Vankerkhove Jozef Watertorenstraat 1 3950 Bocholt
Verbeke Frank Lucasstraat 43 8840 Staden
Verbruggen Walther Beekvelden 23 2840 Reet
Vergauwen Jan Vinkenlaan 7 9100 Sint Niklaas
Vernelen Luc Reppelsebaan 33 3294 Molenstede
Verstappen Pascal Verbindingsstraat 33 3960 Bree
Vrancken Marcel Borgtstraat 37 2430 Laakdal (Vorst)
Weber Nele Grimbergsesteenweg 171 1980 Zemst
Weyens Guido Broekstraat 35 3540 Herk-De-Stad
Wouters Patrick Gijmelsesteenweg 306 3201 Langdorp
66 gerechtigde spoorleggers gevonden.

©2009 - 2017 : Vereniging voor Duitse Herders