Op zoek naar een pup?

Beschikbare pups

Erkende fokkers

Foknormen

Erkende fokkers

Op deze pagina vindt u alle fokkers aangesloten bij de VVDH. U kan ze per provincie bekijken. Ook kan u zien of ze kynologische lijnen, werklijnen of de twee lijnen gebruiken. Als u kop de kennelnaam klikt, dan wordt u rechtstreeks naar hun website verwezen.

West-Vlaanderen

vom Amselhof Kynologische lijn
Dierendonck Roland
Amazonelaan 29
8450 Bredene
059/33.09.83
0473/73.02.73
roland.dierendonck@telenet.be

Laatste gefokte nest:
1/10/2015


von Armelhof – Kynologische lijn
Seynaeve Wouter
Hoogbeverenstraat 22A
8850 Ardooie
0472/59.86.88
vonarmelhof@gmail.com

Laatste gefokte nest:
23/06/2017


von Cedkaley – Africhtingslijn
Verstraete Cedric
Kaaskerkestraat 131
8600 Diksmuide
051/50.08.69
0477/39.93.89
cedric.verstraete@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
02/02/2019


vom Cornelienhof – Kynologische lijn
Beindorff Claudine
Doornikserijksweg 300
8510 Kooigem
056/494110
0499/777431
claudine.beindorff@gmail.com

Laatste gefokte nest:
18/05/2019 Diamant


vom Darogwenhaus – Africhtingslijn
Salembier David
Nieuwstraat 12
8710 Wielsbeke
0475/74.65.19
d.salembier03@gmail.com

Laatste gefokte nest:
8/11/2017


von Delato – Kynologische lijn
De Craene Wim
Adres: Duiventorenstraat 37
8310 Assebroek-Brugge
0499/42.67.37
vondelato@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
28/06/2019 Zilver


von der Ghemazwinger – Kynologische lijn
Ghekiere Maarten
Edewallestraat 46
8610 Handzame
0473/22.06.28
vonderghemazwinger@gmail.com

Laatste gefokte nest:
28/10/2018


vom Haus Acker – Kynologische lijn
Van Acker Christophe
Bruggestraat 216
8730 Oedelem
0486/13.60.40
info@vomhausacker.com

Laatste gefokte nest:
15/05/2019 goud
09/07/2019 diamant
31/07/2019 diamant


van Huize Dimano – Africhtingslijn
Dekocker Dirk
Klijtstraat 155
8540 Deerlijk
056/77.80.17
0473/38.83.09
dirkdekocker@skynet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


von Haus Valke – Africhtingslijn
Vantorre Hendrik
Esdoornstraat 20
8870 Izegem
051/30.87.27
0477/29.04.93
v_hause_valke@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
13/04/2018


von der Leiegegend – Kynologische lijn
Lippens Roland
Zeedijk 116 GLVL
8400 Oostende
059/42.87.32
0485/40.56.15
rol.lippens@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van Marcol de Jerfie – Africhtingslijn
Duynslaeger Marc
Landvoogdlaan 13
8310 Brugge
050/35.28.59
0475/86.35.01
secretariaat@duitseherdersbrugge.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


Van Onashoeve – Kynologische lijn
Bonte Christa
De Linde 85
8310 Sint-Kruis-Brugge
0468/290676
vanonashoeve@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
06/01/2019


von Syntas – Africhtingslijn
Symoen Geert
Veldstraat 196
8680 Koekelare
051/58.22.20
0497/26.61.06
geert.symoen@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend

Oost-Vlaanderen

van het Bleekhof – Africhtingslijn
Bos Raoul
Drieschouwen 45
9190 Stekene
03/789.11.19
0476/99.31.05
edith.schoepen@gmail.com

Laatste gefokte nest:
0909/2018


van Calistohof – Kynologische lijn
Struys David
Langestraat 37
9280 Lebbeke
0485/70.35.51
calistohof2@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van Esblokhof – Africhtingslijn
Stuer Gerard
Botermelkstraat 11A
9120 Haasdonk
03/485.72.67
0495/31.22.49
van.esblok@skynet.be

Laatste gefokte nest:
15/05/2019 Diamant
15/05/2019 Goud
04/08/2019 Diamant
11/08/19 Goud


von Farbenhaus – Africhtingslijn
Pelfrene Peter
Gaversesteenweg 113
9800 Deinze
09/386.28.95
peter.pelfrene@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van Ferflo – Africhtingslijn
Baert Dimitri
Wachtebekesteenweg 17
9180 Moerbeke-Waas
09/328.61.92
0471/31.22.12
dimitribaert@telenet.be

Laatste gefokte nest:
23/03/2018


von Ginahof – Kynologische & africhtingslijn
De Boever Giovanni
Kallestraat 30
9991 Adegem
0476/31.19.30
von.ginahof@gmail.com

Laatste gefokte nest:
15/05/2019 Brons
22/06/2019 Zilver


vom grünen Alfene – Africhtingslijn
De Rouck Koen
Kruisboogstraat 14
9880 Aalter
0476/91.02.61
info@vomgruenenalfene.be

Laatste gefokte nest:
19/01/2013


van Osila’s Hof – Africhtingslijn
Wolfs Jurgen
Lange Nieuwstraat 39
9130 Kieldrecht
0496/81.45.87
jurgen.wolfs@gmail.com

Laatste gefokte nest:
29/03/2019


vom Pachamahaus – Africhtingslijn
Depaepe Geert
Schabbekensstraat 18
9300 Aalst
geert.depaepe@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van de Waltahoeve – Africhtingslijn
Van De Walle Guy
Hogevoorde 46
9950 Waarschoot
09/372.04.42
0478/22.28.62
guy.van.de.walle1@telenet.be

Laatste gefokte nest:
18/03/2019

Vlaams-Brabant

Von Getevallei Africhtingslijn
Donders Maurice
Heirbaan 117
3450 Geetbets
011/58.16.22
0495/62.64.85
maurice.donders@von-getevallei.be

Laatste gefokte nest:
26/03/2013


Van de GulderijAfrichtingslijn
Peeters Wendy
Gulderij 7
1980 Zemst
015/62.17.76
0475/55.52.97
wendy@vandegulderij.be

Laatste gefokte nest:
12/10/17


vom Bussardwald – Africhtingslijn
Weber Nele
Grimbergsesteenweg 171
1980 Zemst
0495/63.94.45
nele_weber@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
5/02/2014


von Condorhaus – Kynologische lijn
Vandormael Lore
Schoolstraat 10
3470 Kortenaken
0479/35.70.43
lorevandormael@gmail.com

Laatste gefokte nest:
Onbekend


vom Kurfurstenhof – Africhtingslijn
De Coster Willy
Haachtsesteenweg 663
1910 Kampenhout

Laatste gefokte nest:
14/05/2009


vom der Schulstrasse – Africhtingslijn
Stiers Ferdinand
Schoolstraat 8 A 3
3470 Kortenaken
011/58.96.18
0496/18.11.46
ferdinand.stiers@telenet.be

Laatste gefokte nest:
4/05/2013


van de Wissebos – Africhtingslijn
Quinten Guido
Bergdriesstraat 7
3350 Linter
0485/481952
guido.quinten@telenet.be

Laatste gefokte nest:
6/04/2018

Antwerpen

vom Estherlager – Kynologische lijn
Brouwers Jac C.M.
Tilburgseweg 107B
2382 Poppel
014/68.72.58
haanbrouwers@estherlager.com

Laatste gefokte nest:
3/02/2018


van ‘t Aardshof Kynologische & africhtingslijn
Seyen Jozef
Broekstraat 17
2440 Geel
014/85.27.83
0475/42.69.76
vantaardshof@gmail.com

Laatste gefokte nest:
25/07/2019 Diamant


vom Alten Kanal – Africhtingslijn
Janssens An
Zijstraat 51
2450 Meerhout
0493/15.88.12
vomaltenkanal@gmail.com

Laatste gefokte nest:
31/10/2017


von AvanycaKynologische lijn
Van Thielen Annelies
Kruishei 2 D
2440 Geel
014/54.05.24
avanyca@outlook.com

Laatste gefokte nest:
26/02/2017


van Blutsenhof – Africhtingslijn
Leemans Dirk
Frans Beirenslaan 213
2150 Borsbeek
03/366.45.06
0476/94. 07.16
leemans.dirk@telenet.be

Laatste gefokte nest:
7/04/2015


de Bosakker – Africhtingslijn
Coymans Ivan
Bosakker 15
2440 Geel
0475/90.62.90
ivan.coymans@outlook.be

Laatste gefokte nest:
11/09/2013


van Crijnderthof – Africhtingslijn
Drossaert Ronny
Laagland 7
2450 Meerhout
0498/83.22.91

Laatste gefokte nest:
09/09/2018


van Dingo’s Place – Africhtingslijn
Driessens Patrick
Haringdreef 3
2960 Brecht
03/489.96.81
0478/33.04.28
patrick.driessens@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


vom Falkay’s Hof – Africhtingslijn
Otté Tessa
Lakstraat 87
2431 Veerle
0473/96.97.13
tessaotte@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
08/08/2018


von Giliannes – Africhtingslijn
Gilis Ria
Katersberg 53
2440 Geel
0479/93.77.25
info@von-giliannes.be

HK 10104533

Laatste gefokte nest:
27/06/2019 Diamant


von Haus Erpabo – Africhtingslijn
Van De Winkel Erwin
Oude Antwerpsebaan 195
2800 Mechelen
0477/29.62.48
erpabo@telenet.be

Laatste gefokte nest:
31/07/2019 Diamant


van Haus MoonsAfrichtingslijn
Moonen Eddy
Doornboomstraat 8
2300 Turnhout
014/41.12.90
0494.14.40.91
vhmoons@scarlet.be

Laatste gefokte nest:
24/05/2012


von Haus TargaAfrichtingslijn
Kielbaey Mia
Galeistraat 8 B
2580 Putte
015/75.24.49
0474/75.33.96
vonhaustarga@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
13/07/2018


von Haus Trendy – Kynologische lijn
Peeters Bart
Varendonksesteenweg 102
2230 Herselt
0499/24.55.95

Laatste gefokte nest:
28/01/2019


van ‘t Heilig Putteke – Africhtingslijn
Heylen Tom
Bloemenpad 8
2250 Olen
0495/92.37.88
tomheylen4@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
07/08/2018


vom MarketalKynologische lijn
Verheyen Guy
Den Outer 26
2330 Merksplas
014/63.36.21
0475/43.62.51
guy.verheyen4@skynet.be

Laatste gefokte nest:
04/04/2018


vom Marlinwald – Africhtingslijn
Verschueren Maurits
Raamstraat 21
2221 Booischot
015/22.51.91
0478/31.05.11
maurits.verschueren@telenet.be

Laatste gefokte nest:
26/05/2011


vom Oostweg – Kynologische & africhtingslijn
Nuyens Bart
Steenweg Op Ravels 144
2360 Oud-Turnhout
0497/85.58.52
bartnuyens@telenet.be

Laatste gefokte nest:
28/04/2019


von Renderau – Kynologische lijn
Bellekens Luc
Renderstraat 31
2260 Westerlo
016/69.91.39
0474/46.96.09
luc.bellekens@telenet.be

Laatste gefokte nest:
29/01/2016


von Santamar – Kynologische lijn
Van Hout Marc
Rommersheide C 3
2960 Brecht
03/633.04.17
0476/72.73.03
santamar@telenet.be

Laatste gefokte nest:
06/10/2018


von Scents HausKynologische lijn
Van Oerle Marc
Grotstraat 80
2990 Wuustwezel
0477/51.71.29
vanoerle@telenet.be

Laatste gefokte nest:
27/06/2018


van Scoonsele – Africhtingslijn
Jacob Lieve
Den Brem 16
2610 Wilrijk
0478/31.01.58
lievejacob@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
7/06/2017


vom Suzyhof – Kynologische lijn
Goor Suzy
Hofkensbos 9
2200 Noorderwijk
0476/46.02.76
vomsuzyhof@telenet.be

Laatste gefokte nest:
13/11/2017


vom Tejada Schloss – Kynologische lijn
Verstrepen Seraf
Wijngaardbos 4
2431 Veerle
014/84.12.73
0476/26.70.55
seraf@skynet.be

Laatste gefokte nest:
17/11/2010


vom Waldkieferhütte – Africhtingslijn
Daems Bob Genepas 24
2450 Meerhout
0474/08.84.62
daems.bob@telenet.be

Laatste gefokte nest:
7/03/2012

Limburg

von der Daelenberghütte Africhtingslijn
Luyten Gerda
Dalenbergstraat 37
3583 Paal-Beringen
011/42.30.29
0486/86.31.89
daelenberghutte@telenet.be

Laatste gefokte nest:
18/06/2019 Diamant
06/08/2019 Diamant


von der KaiserquelleKynologische & africhtingslijn
Konings Jacqueline
Rijsselstraat 11
3583 Paal
0479/68.82.63
robby.dekeyser@kaiserquelle.be

Laatste gefokte nest:
13/07/2019 Diamant


d’AllecheAfrichtingslijn
Frix Ina
Onze-Lieve-Vrouwstraat 61
3570 Alken
011/59.29.30
0497/31.03.05
info@dalleche.be

Laatste gefokte nest:
25/03/2018


van Arne’s Hoeve – Africhtingslijn
Vandewaetere Patrick
Hoevestraat 21
3941 Eksel
011/73.65.11
0474/64.03.68
patrick.vandewaetere@telenet.be

Laatste gefokte nest:
10/05/2019 diamant


van Corminahof Africhtingslijn
De Kwant Dirk
Winterdijkweg 55
3950 Kaulille
011/63.11.46
0479/48.27.66
dick.will@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van Corsalabroek – Kynologische lijn
Cauberghs Theophile
Bosstraat 43
3582 Koersel-Beringen
011/42.10.62
0478/42.11.20
theocauberghs@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
15/08/19 Diamant


von der Feuerbrigade – Africhtingslijn
Fransen Tristan
Wildekastanjelaan 10 Bus 11
3600 Genk
0478/36.34.13
tristan@feuerbrigade.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


Van ‘t Genzokehuis – Kynologische lijn
Truyen Marleen
Klapstraat 3
3520 Zonhoven
0477 56 61 57
marleen.truyen@telenet.be

Laatste gefokte nest:
01/02/2016


van Guy’s Hof – Africhtingslijn
Lavreysen Guido
Kempensestraat 36
3920 Lommel
0479/52.45.73
guido_lavreysen@yahoo.com

Laatste gefokte nest:
14/04/2012


vom Haus TarlarsAfrichtingslijn
Peeters Glenn
Luikersteenweg 203
3920 Lommel
011/64.68.53
0499/27.56.80
glenn_peeters01@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
1/11/2017


vom HeiligentalAfrichtingslijn
Jonker Daniëlle
Rozenbosstraat 59
3850 Nieuwerkerken
0484/97.46.91
danielle@vom-heiligental.com

Laatste gefokte nest:
25/07/2018


van Holsteenbronne – Kynologische lijn
Eevers Jozef
Ballebroekweg 11
3520 Zonhoven
011/82.33.55

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van de Hildewaerde – Africhtingslijn
Blockken Hilde
Steentweg 33
3520 Zonhoven
0497/08.09.79
vandehildewaerde@skynet.be

Laatste gefokte nest:
17/08/2016


van Igoriushof – Africhtingslijn
Thielens Chantal
Broekstraat 10
3520 Zonhoven
011/60.56.33
0479/61.51.29
chantal.thielens@gmail.com

Laatste gefokte nest:
Onbekend


von Itterthal – Africhtingslijn
Verstappen Pascal
Verbindingsstraat 33
3960 Bree
089/86.30.13
pascal.verstappen@telenet.be

Laatste gefokte nest:
06/05/2019 diamant


van Lakerveld – Africhtingslijn
Carrieri Tommy
Lakerweg 13
3530 Houthalen
0498/32.64.02
milli.mercuri@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


von Loosbroekerzwinger – Kynologische lijn
Milius Leonardus
Berkenlaan 6
3620 Gellik-Lanaken
089/77.36.06
0487/46.67.01
loosbroekerzwinger@gmail.com

Laatste gefokte nest:
30/05/2018


van Luttelhof – Africhtingslijn
Caymax Marc
Tijmstraat 5
3670 Meeuwen-Gruitrode
011/79.18.68
0474/08.50.75
marccaymax@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van Nieuwenbos – Kynologische lijn
Willems Valere
Heidestraat 141
3800 Sint-Truiden
011/31.49.25
willemsk79@hotmail.com

Laatste gefokte nest:
17/10/2010


van de Ossies – Africhtingslijn
Schreurs Jean
Zandstraat 9
3665 As
089/65.88.32
jhm.schreurs@skynet.be

Laatste gefokte nest:
08/09/2018


‘t Palmaleinehof – Africhtingslijn
Palmans Henri
Hoogstraat 60
3950 Bocholt
089/46.43.03
0472/94.14.65
henri.palmans@telenet.be

Laatste gefokte nest:
10/08/2015


von RatsenheimKynologische & africhtingslijn
Onbelet Carl
Waterbroek 2
3980 Tessenderlo
0499/56.79.36
carl.onbelet@gmail.com

Laatste gefokte nest:
5/01/2018


van Rowey – Africhtingslijn
Weyens Guido
Broekstraat 35
3540 Herk-De-Stad
013/55.28.22
0478/31.66.87
guido.weyens@skynet.be

Laatste gefokte nest:
23/06/2018


van Rozentuin – Africhtingslijn
Sirigu Alberto
Hortensiastraat 1
3600 Genk
0472/63.44.82

Laatste gefokte nest:
26/12/2013


von Saigo – Kynologische lijn
Van Eijnde Sarina
In De Bus 23
3945 Oostham
0473/97.75.38
sarina.igor@telenet.be

Laatste gefokte nest:
23/09/2018


van Serburus – Africhtingslijn
Troonen Geert
Rozenbosstraat 59
3850 Nieuwerkerken
0486/76.25.11
geert.troonen@telenet.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van Sterrenbos Kynologische lijn
Stas Peter
Stevoortse Kiezel 403
3512 Kermt
0475/31.27.08

info@vansterrenbos.be

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van de Y’Ancyhoeve – Africhtingslijn
Appermont Yves
Schotelstraat 71
3511 Stokrooie
0476/29.76.82
nancy.engelen@telenet.be

Laatste gefokte nest:
13/06/2009


van Zieta’s Hof – Africhtingslijn
Vanherck Ludo
Tichelovenstraat 88
3990 Peer
0489/25.52.95
ludo.vanherck3@telenet.be

Laatste gefokte nest:
26/07/2018

Buitenland

vom Gillrather Traum – Africhtingslijn
Hodselmans Wim
Karl-Arnoldstrasse 208
52511 Geilenkirchen
+49/314.651.74.07
+49/245.191.31.23
w.j.m.hodselmans@t-online.de

Laatste gefokte nest:
Onbekend


van Rappardhoeve – Kynologische lijn
De Vlieger Theo
Ottersveen 453
3205 VE Spijkenisse
+31/6.310.10.299
rappardhoeve@gmail.com

Laatste gefokte nest:
Onbekend


Van de Smisberg – Kynologische lijn
Mens Alex
Vieulle Chera 24
4920 Aywaille
0475/64.93.71
alexmens@live.be

Laatste gefokte nest:
31/10/2018


Van de Ybajo hoeve – Kynologische & africhtingslijn
Schalker Yvonne
Zenit 1
3225 VG Hellevoetsluis
+31/181.32.29.73
info@ybajohoeve.nl

Laatste gefokte nest:
14/05/2019